Ꙭ Читать Старий літак: чи безпечно на ньому літати? | Ха Ха приколы
Интересное

Старий літак: чи безпечно на ньому літати?

Наскільки безпечно літати на старому літаку?

Багато хто сприймає літак так же, як і автомобіль: якщо йому 15 або 20 років, він автоматично сприймається як застарілий. Ці міркування хибні.

Часом аерофобії змушують задуматися. Деякі з них не визнаються в своєму страху перед польотами, але як тільки вони виявляються на борту і розсідаються, вони починають судорожно гуглити бортовий номер, щоб з’ясувати, коли був проведений літак і де він літав на протязі свого життя. А потім — час Твіттера: «Тільки що сів в літак, який старший за мене! #Shock #mayhem #doom» або «Молю Господа, щоб ця штука не розвалилася під час польоту». У деяких випадках такі пасажири просто залишалися на твердій землі.

Можна згадати всі ці запити на форумах: » замовили політ на літаку Хмельницький, чи безпечно??».

У своїх маркетингових матеріалах і авіакомпанії, і туристичні агентства іноді намагаються використовувати поширені переконання аерофобії, заявляючи, що у них «наймолодший флот за всю історію», або ранжуючи пропозиції авіакомпаній за віком літаків.

логічне оману

За цим невірним тлумаченням варто проста причина: багато хто думає, що літак — це те ж саме, що і автомобіль. Стверджується, що кращий автомобіль — новий, а «прийнятний» — не старіше 5-7 років. 20-річна руїна автомобіля буде служити тільки як засіб пересування для овець десь в сільській місцевості.

Але навіть у випадку з автомобілями ця логіка має свої недоліки: новий автомобіль таксі може повністю вийти з ладу всього за три роки експлуатації, в той час як старий «Фольксваген» «Бітлз» може виглядати так, ніби щойно зійшов з конвеєра — звичайно, за умови, що власник зберігав його в гаражі і використовував тільки для рідкісних коротких поїздок. Не кажучи вже про любителів ретро-автомобілів, які витирали поодинокі пилинки з блискучого капота своєї машини.

Звичайно, літак — це силова кінь, яка працює цілодобово: авіакомпанії шукають способи максимально завантажити свої літаки, щоб забезпечити більш швидке повернення інвестицій. Але чи означає це, що літак — те ж саме, що таксі, і через кілька років перетвориться в костоломки? Не панікуйте!

Термін служби — це ключ

З точки зору авіації, льотна придатність визначається терміном служби, що вимірюється в:

  • роках
  • льотних годинах
  • кількісті злетів і посадок

причому кожен з них оцінюється незалежно. Саме тому деякі літаки можуть швидко застаріти через часті польотів на короткі відстані.

Якщо літак має дозвіл на експлуатацію, він настільки безпечний, наскільки ви можете собі уявити.

Сам термін «термін служби» може застосовуватися в різних сценаріях. Існує проектний термін служби: це мінімальна тривалість «очікуваної життя», приписана конкретної моделі літака його конструкторами. Іншими словами, це схоже на гарантію: гарантія в 1 рік означає, що ваш новий телевізор не зламається протягом першого року експлуатації. При цьому прилад може прекрасно працювати протягом 2, 5 або навіть 10 років без єдиної поломки (і в більшості випадків так і відбувається).

Іншим типом «граничного терміну служби» є призначений граничний термін служби до вибракування. Він визначається запуском певної кількості літаків певного типу. Ретельна оцінка їх стану після заданого часу експлуатації дозволяє оцінити тривалість минулого періоду безвідмовної роботи.

Як правило, призначений термін служби в два-три рази перевищує розрахунковий термін служби. Закінчення призначеного терміну служби не робить літак непрацездатним. При ретельному вивченні стану літака призначений граничний термін служби конкретного літака може бути продовжений після капітального ремонту, або O / H.

довіряйте асам

Насправді, в авіації не існує поняття «старий літак»: він або справний, або не справний. Якщо він допущений до експлуатації, то він так само безпечний, як і абсолютно новий літак, тільки-но зійшовший з конвеєра.

У тому малоймовірному випадку, якщо у вас є повна недовіра до авіаційним фахівцям (дурість, але цілком здійсненна), ми хотіли б вказати хоча б на один розумний висновок: Неможливо ретельно проаналізувати стан літака, є речі, які ви просто не в змозі переглянути самостійно .

Інтер’єр літака привертає увагу, коли летиш на старому літаку. Облуплена тканину сидінь, нестійкі верхні відділення, розхитані відкидні столики зроблять політ неприємним.

Цікаво, що багато літаків, термін експлуатації яких скоро закінчується, чи не оновлюються зсередини, так як це неефективно з економічної точки зору. Замість цього вони використовуються як вантажні літаки, цілком працездатні ще кілька років.

No votes yet.
Please wait...

Related posts

Как вылечить стиральную машину от плесени?

INFBusiness

Топ-10 забавных случаев, когда коты будто бы сломались и вели себя странно, но смешно

INFBusiness

Повседневные вещи, которые мы используем не по назначению

INFBusiness

Leave a Comment

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.